שאלות תשובות

אז למה בעצם איכות הכתיבה כל כך חשובה כשזה מגיע לשיווק דיגיטלי לעסקים? כיום יותר מתמיד, התשובה הזו הופכת לברורה מאליה. תוכן איכותי הופך כיום לנכס החשוב ביותר הן ברמת חוויית המשתמש והן ברמת דרישות מנועי החיפוש. לכן, כחלק מכל תהליך ייעוץ שיווקי אסטרטגי, אני שם דגש רב על התוכן ודואג שכל טקסט שישרת אותך יישא אופי ייחודי המותאם לך באופן מדויק.

חשוב שנפנים עובדה מוגמרת – הלקוחות שלך שמעו וראו כבר הכול. הרשת הפכה כיום לגלקסיה של תוכן מכל הצבעים והמינים. הם לא רוצים רק ידע, הם רוצים חוויה. כתיבה יצירתית, שפונה לרגש ושמספרת סיפור, היא המפתח לא רק אל התודעה שלהם – אלא ללב שלהם.

מהרגע שלמדתי להחזיק בעט, התחלתי להשתמש בו. את הסיפור הראשון שלי כתבתי בגיל 4 ומאז, אין יום שבו אני לא משתמש בכוחה של המילה כדי לבטא את עצמי. לאורך השנים, זכיתי להקריא שירים באירועים מרכזיים בעולם השירה הישראלי, כתבתי עשרות סיפורים קצרים ופרסמתי מגוון תכנים בפלטפורמות מובילות. ממאמרי דעה פוליטיים, דרך כתבות עיתונאיות ועד לסיפורים ושירים, טווח היצירה שלי הוא רחב ביותר. מכתיבת תסריטים ועד לשירה ופרוזה, עומד לרשותך ארגז כלים רחב ביותר שמאפשר לי להרחיב את הפריזמה בכל משימת כתיבה.

כדי לבנות תוכנית שיווק דיגיטלי לעסקים שמביאה תוצאות, אני משלב את הידע שלי בכתיבה לצד ההיכרות המעמיקה שלי עם עולם הדיגיטל. בשלב הראשוני ביותר, אבדוק את האתר שלך כדי לוודא שהוא עומד בדרישות הקפדניות ביותר של מנועי החיפוש מבחינת מבנה, חוויית משתמש ואיכות התוכן. לאחר מכן, נזהה את הצרכים והיעדים שלך במדויק ונבנה אסטרטגיית תוכן שתאפשר לך להגיע ליותר קהלים מאי פעם.

אני עוסק בכתיבה יוצרת מעל ל-30 שנה, כותב באופן מקצועי מעל 15 שנה ומלווה לקוחות בתהליכי ייעוץ שיווקי אסטרטגי מעל 5 שנים.

יש לי ניסיון והכשרה בכתיבה תסריטאית ואשמח לסייע לך לחבר תסריטים לכל סרטוני התדמית והשיווק שלך. בנוסף, אוכל לחבר אותך לאנשי מקצוע מעולים בתחום ההפקה ולסייע לך לקדם את הסרטונים שלך ביעילות ברשתות החברתיות.

בהחלט. אני עובד בשיתוף עם מספר מעצבי ובוני אתרים מעולים. יש יתרונות רבים בשיתוף מקדם אתרים מהשלב הראשוני ביותר. אשמח לסייע לך לתכנן אתר אידיאלי לקידום.

לאורך השנים זכיתי ללוות ארגונים מטווח רחב מאוד של תחומים – מתעשייה וייצור, עבור בטכנולוגיות חכמות ועד לטיפול, תעשיית המזון קוסמטיקה ויופי. כאן [קישור למחברת] ניתן למצוא מגוון רחב של אתרים שזכיתי לקדם לאורך השנים עם רקורד הצלחות מוכח.

כל עסק בכל שלב יכול להסתייע בשירותי קידום ותוכן. עולם השיווק הדיגיטלי אינו מפסיק להתפתח ואשמח לסייע לך לגייס את הכלים החדשניים ביותר לבניית הנוכחות שלך.

אין ספק שישנם צעדים רבים שניתן לעשות באופן עצמאי ללא ידע קודם. בכל תהליך ייעוץ שיווקי אסטרטגי, אני מעניק ללקוחות שלי כלים רבים שיאפשרו להם להישאר עם אצבע על הדופק ולקדם את עצמם. עם זאת, כדי למצות את המיטב מהאפשרויות שלך, מומלץ בחום לקבל ייעוץ שוטף.

בהחלט, אני כותב תוכן מקצועי ושיווקי גם בשפה האנגלית ברמה גבוהה. ניתן להזמין גם שירותי תרגום עבור תכנים קיימים.

רוצה להתחיל לרתום את יתרונות הכתיבה שלי לאסטרטגיית השיווק שלך?