אודות

מי אני?

שמי תומר לביא – מקדם אתרים ואסטרטג תוכן.

מאז שנת 2005, אני עוסק בתחום הכתיבה על כל סוגיה. עם ידע מקצועי מקיף בעולם השיווק הדיגיטלי והניסיון הרב שצברתי בכתיבה לארגונים מכל התחומים, אני מתכנן עבורך אסטרטגיית תוכן מנצחת ומסייע לך להתבלט בכל הזירות הדיגיטליות. אני שמח ומתרגש לארח אותך כאן ולספר לך על כל ההזדמנויות הייחודיות שמחכות לעסק שלך במסגרת שיתוף הפעולה בינינו.

מעל

שנים של ניסיון
0

בכתיבה לדיגיטל

תוכן איכותי שייצג את המותג שלך בכבוד

אף אחד לא יכול להבטיח לך להגיע למקום הראשון בגוגל או להטיס את המכירות שלך לירח. בעולם התחרותי שאנו חיים בו היום, ההצהרות המפוצצות האלו כבר איבדו כל משמעות. על דבר אחד אני בהחלט יכול להתחייב – התוכן שייצג אותך באתר העסק ובכל הפלטפורמות הדיגיטליות שלך יהיה יחיד מסוגו, ידבר בשפה שלך ויפנה ישירות אל קהלי היעד שלך.

יחד, נזהה את הנקודות שמרכיבות את ה-DNA החד פעמי של המותג שלך ונתכנן אסטרטגיית תוכן ארוכת טווח ומדויקת שמצד אחד מביאה תוצאות ומצד שני, מכבדת את הזהות של הארגון שלך.

חשיבה אסטרטגית מקיפה ומעמיקה
0%
אהבה גדולה למילה הכתובה
0%
רקע בכתיבה יוצרת ותסריטאית
0%
שירות בוטיק בהתאמה אישית
0%

כשהאהבה למילה הכתובה מלווה אותך בכל צעד

סיפור האהבה שלי עם טקסט התחיל מאז שאני זוכר את עצמי.

למדתי לקרוא ולכתוב בגיל צעיר מאוד ומאז ועד היום, אני לא מניח את העט. את הכתיבה שלי מעולם לא התכוונתי להחביא במגירה. לאורך השנים, כתבתי ופרסמתי עשרות סיפורים קצרים, השתתפתי באירועי הקראת שירה ומעולם לא היה רגע בו לא הייתי מעורב בפרויקט הקשור לתחום הכתיבה. במשך מעל עשור, ניהלתי בלוגים רבים מטווח רחב של נושאים – מפוליטיקה ורוח ועד להשקעות בשוק ההון וכתבתי עבור עשרות פלטפורמות תוכן נוספות.

ההתנסות במגוון תחומי כתיבה – מפרוזה ושירה ועד לתסריטאות וקופירייטינג, אפשרה לי להכיר מקרוב מגוון רחב של קולות, נקודות מבט וצרכים ייחודיים של בעלי עסקים. את הידע והבקיאות הזו אני מעמיד עכשיו לרשותך בתור מקדם אתרים ומאפשר לך להביא לידי ביטוי את הקול שלך עם כתיבה מקורית, תוססת ומרגשת.  

למה נדרש לך מקדם אתרים עם כישרון כתיבה?

מתי בפעם האחרונה שאלת את עצמך מהי השפה שהמותג שלך מדבר בה?

זו שאלה ששווה להתעכב עליה. אחרי הכול, אנחנו יכולים לבצע מחקרי קהלים מעמיקים, להשקיע הון בקמפיינים ממומנים ולקנות כתבה בכל פורטל תוכן בעולם – אבל בסופו של יום, כלי העבודה המרכזי של כל מקדם אתרים הוא המילה הכתובה.

לקדם את האתר בטכניקות החדשניות ביותר

כל מקדם אתרים שמכבד את עצמו כבר יודע שכלי הדירוג של גוגל משתכללים ללא הרף והשיטות המיושנות לקידום אתרים הולכות ומאבדות רלוונטיות. זהו בדיוק הזמן לשנות גישה ולהתחיל להשקיע בתוכן איכותי, כדי להבטיח שהמותג שלך יעמוד במהפכה שמתרחשת היום בעולם השיווק הדיגיטלי.

לבניית מותג
הוליסטי

תוכן שמושך את העין, שיש בו ערך אינפורמטיבי אמיתי ובעל סגנון ייחודי הוא חלק בלתי נפרד מהמיתוג שלך. הוא מספר לקהלים שלך על הידע המקצועי, הערכים שלך ומגייס אותם לחזון שלך.

תוכן שמוביל
חדשנות

זוהי בדיוק הסיבה שבחרתי להיכנס אל עולם השיווק, להציע את שירותי כיועץ שיווק דיגיטלי ולקבוע סטנדרטים חדשים בהיצע הפתרונות שמציע מקדם אתרים. אני מזמין אותך להוביל יחד איתי את השינוי הזה ולראות כיצד הנוכחות הדיגיטלית שלך מתרוממת.

בניית אסטרטגיה שיווקית ארוכת טווח

בכל יום, נפתחות בפני הארגון שלך הזדמנויות חדשות להתבלט בדיגיטל.

טרנדים קמים ונופלים ברשתות החברתיות

פלטפורמות תוכן חדשות חושפות אותך לקהלים שעוד לא יצא לך להכיר מקרוב

הארגון שלך משנה את אופיו ופעילותו ללא הרף.

הצעד הראשון בשיתוף הפעולה שלנו יתחיל בפגישת היכרות בה אלמד לעומק את הזהות של הארגון שלך. יחד, ניזכר מה היה החזון שגרם לך לצאת לדרך העצמאית שלך, מהם היעדים המשמעותיים ביותר עבורך וכיצד נוכל להביא אותם לידי ביטוי על ידי בניית אסטרטגיה שיווקית מושכלת וששומרת תמיד את האצבע על הדופק.

הרבה יותר מעוד מקדם אתרים

זה הזמן להפסיק לכתוב לאלגוריתמים ולבנות אסטרטגיית תוכן שתקדם אותך במנועי החיפוש וברשתות החברתיות בלי להתפשר על איכות.

שיתוף הפעולה בינינו יאפשר לך להכיר את הזהות של העסק שלך טוב מאי פעם וליהנות מתוכן שיווקי בסטנדרטים הגבוהים ביותר. עם זאת, יותר מהכול, הוא יאפשר לך להמשיך ולפתח את העסק שלך עם ראש נקי מדאגות, בידיעה שמקדם אתרים אמין, מקצועי ובעל יכולות כתיבה גבוהות מחויב להצלחה שלך בכל צעד.

עכשיו, כל מה שנשאר לך לעשות הוא רק לפנות אליי ולתאם פגישת היכרות ומכאן – נמשיך את הדרך ביחד.